Handdukskrok Beslagsboden B245Svart
Lägsta totalpris 70:-
35 kr/stSe priset!
Vald variant
Färg:
Svart

B245
Svart
2 st / 70 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Enkelkrok från Beslagsboden. Finns i olika färger.
Innan designen kom in i våra hem användes krokar enbart för att hänga upp något på. Funktionen var allenarådande. Idag utgör krokarnas form och färg tillsammans med funktionen en viktig del av inredningen. Beslagsboden har tagit fasta på detta!
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | BB245 |
| Bredd | 19 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Svart |
| Djup | 35 mm |
| Höjd | 38 mm |
| Antal | 1 st/frp |
| Typ | Enkelkrok |
| EAN-nr | 7391447091939 |

