Handdukskrok Beslagsboden B245Vitlackerat
39 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Vitlackerad

B245
Vitlackerat
39 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Enkelkrok från Beslagsboden. Finns i olika färger.
Innan designen kom in i våra hem användes krokar enbart för att hänga upp något på. Funktionen var allenarådande. Idag utgör krokarnas form och färg tillsammans med funktionen en viktig del av inredningen. Beslagsboden har tagit fasta på detta!
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | BX245 |
| Bredd | 19 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Vitlackerad |
| Djup | 35 mm |
| Höjd | 38 mm |
| Antal | 1 st/frp |
| Typ | Enkelkrok |
| EAN-nr | 7391447010411 |

