Handdukskrok Beslagsboden B459K Krom
Rek. pris 195 kr
142 kr
Se priset!

B459K Krom
142 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Fyrkrok i förkromad mässing.
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | B459K |
| Yta | Blank |
| Bredd | 247 mm |
| Utsprång | 22 mm |
| Antal Krokar | 4 |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Krom |
| Höjd | 30 mm |
| EAN-nr | 7391447012842 |

