Handdukskrok Beslagsboden BK1091 Rostfri
Rek. pris 133 kr
107 kr
Se priset!

BK1091 Rostfri
107 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Dubbelkrok i polerat rostfritt stål. Självhäftande.
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | BK1091 |
| Yta | Blank |
| Bredd | 96 mm |
| Utsprång | 32 mm |
| Antal Krokar | 2 |
| Montering | Självhäftande |
| Färg | Rostfri |
| Tillverkarens Art.Nr. | BK1091 |
| Höjd | 48 mm |
| EAN-nr | 7391447044645 |


