Handdukskrok Beslagsboden BX1091 Vit
Rek. pris 145 kr
110 kr
Se priset!

BX1091 Vit
110 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Enkelkrok tillverkad i rostfritt stål, vit matt. Självhäftande.
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | BX1091 |
| Bredd | 96 mm |
| Utsprång | 32 mm |
| Antal Krokar | 2 |
| Montering | Självhäftande |
| Färg | Vit |
| Höjd | 48 mm |
| EAN-nr | 7391447044690 |


