Handdukskrok Beslagsboden Cube Enkel
fr.119 kr
Se priset!
Välj variant

Cube Enkel
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handdukskroken ingår i Beslagsbodens självhäftande badrumsserie Cube. Nu slipper du oroa dig för att behöva borra i det känsliga våtutrymmet. Här får du i stället en enkel och snabb montering med 3M kvalitetstejp.
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Handdukskroken ingår i Beslagsbodens självhäftande badrumsserie Cube. Nu slipper du oroa dig för att behöva borra i det känsliga våtutrymmet. Här får du i stället en enkel och snabb montering med 3M kvalitetstejp.
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | BK455B |
| Bredd | 100 mm |
| Antal Krokar | 1 |
| Montering | Självhäftande |
| Färg | Krom, Svart |
| Material | Rostfritt Stål |
| Serie | Cube |
| Typ | Handdukskrok |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 480 mm |
| Vikt | 0,27 kg |
