Handdukskrok Beslagsboden Mini 1082
fr.39 kr
Se priset!
Välj variant

Mini 1082
39 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handdukskrok Beslagsboden Mini 1082 är en stilren krok i rostfritt stål. Den har en självhäftande baksida så att du slipper borra i badrummet och en elegant bakplatta med måtten 30x30 mm.
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Handdukskrok Beslagsboden Mini 1082 är en stilren krok i rostfritt stål. Den har en självhäftande baksida så att du slipper borra i badrummet och en elegant bakplatta med måtten 30x30 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | B1082B |
| Yta | Blank, Matt |
| Bredd | 30 mm |
| Antal Krokar | 1 |
| Montering | Självhäftande |
| Färg | Borstat Stål, Rostfritt Stål, Svart |
| Material | Rostfritt Stål |
| Typ | Enkelkrok |
| Djup | 20 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | B1082 |
