Handdukskrok BeslagsbodenBX1094 Vit
Rek. pris 245 kr
176 kr
Se priset!

BX1094 Vit
176 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Enkelkrok tillverkad i rostfritt stål, vit matt. Självhäftande.
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | BX1094 |
| Bredd | 192 mm |
| Utsprång | 30 mm |
| Antal Krokar | 4 |
| Montering | Självhäftande |
| Färg | Vit |
| Höjd | 48 mm |
| EAN-nr | 7391447045482 |


