Handdukskrok Damixa Tradition Dubbel
fr.610 kr
Välj variant

Tradition Dubbel
610 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
DamixaBeskrivning
Krokar Damixa Tradition i krom. Krokarna är enkla att montera.
Skruv ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Damixa |
| Bredd | 70 mm |
| Utsprång | 87 mm |
| Antal Krokar | 2 |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Krom, Mässing |
| Höjd | 70 mm |
| Material | Mässing |
| Serie | Tradition |
| Typ | Handdukskrok |
| Djup | 89 mm |

