Handdukskrok Duravit Starck T 009929
Rek. pris 538 kr
fr.323 kr
Se priset!
Välj variant

Starck T 009929
323 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handdukskrok Starck T 009929 från Duravit är en enkelkrok i stilren design. I denna serie kombinerar Duravit kvalité med en geometrisk T-form med snygga organiska former. T-formen påminner om trädets grenform. Designad av Philippe Starck.
Varumärke
DuravitBeskrivning
Handdukskrok Starck T 009929 från Duravit är en enkelkrok i stilren design. I denna serie kombinerar Duravit kvalité med en geometrisk T-form med snygga organiska former. T-formen påminner om trädets grenform. Designad av Philippe Starck.
Komplettera med matchande badrumsprodukter i samma färg.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Yta | Blank, Matt |
| Bredd | 50 mm |
| Antal Krokar | 1 |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Krom, Mattsvart |
| Djup | 73 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Material | Mässing |
| Serie | Starck |
| Typ | Handdukskrok |
| Garanti | 5 år |
