Handdukskrok Duschbyggarna Black C1102
510 kr
383 krSpara 25 %Kampanj

Black C1102
383 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handdukskrok Black C1102 från Duschbyggarna är en stilren, massiv enkelkrok med mattsvart yta. Den har en rund väggbricka som skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Handdukskrok Black C1102 från Duschbyggarna är en stilren, massiv enkelkrok med mattsvart yta. Den har en rund väggbricka som skruvas eller limmas upp på väggen.
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1102 |
| Yta | Matt |
| Bredd | 55 mm |
| Antal Krokar | 1 |
| Montering | Skruv/Lim |
| Färg | Mattsvart |
| Material | Mässing |
| Serie | Black |
| Typ | Handdukskrok |
| Djup | 65 mm |
| Höjd | 55 mm |
| EAN-nr | 7340138722539 |
