Handdukskrok Duschbyggarna Classic Dubbel
fr.500 kr
fr.375 krSpara 25 %Kampanj
Välj variant

Classic Dubbel
375 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handdukskrok Classic Dubbel från Duschbyggarna är en klassisk handdukskrok med dubbla hängare i metall. Den har eleganta former och passar i det tidlösa badrummet.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Handdukskrok Classic Dubbel från Duschbyggarna är en klassisk handdukskrok med dubbla hängare i metall. Den har eleganta former och passar i det tidlösa badrummet.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1303D |
| Yta | Högblank |
| Bredd | 65 mm |
| Antal Krokar | 2 |
| Montering | Skruv/Lim |
| Färg | Brons, Krom, Krom/Guld |
| Material | Mässing |
| Serie | Classic |
| Typ | Handdukskrok |
| Djup | 65 mm |
| Höjd | 65 mm |
