Handdukskrok Duschbyggarna Gold Dubbel
590 kr
443 krSpara 25 %Kampanj
limkitLimkit Theofils Universal Mini Inkl. Rengöringskit
89 kr
Gold Dubbel
443 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handdukskrok Duschbyggarna Gold Dubbel är en stilren dubbelkrok för det moderna badrummet. Den har en rund väggplatta och skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Handdukskrok Duschbyggarna Gold Dubbel är en stilren dubbelkrok för det moderna badrummet. Den har en rund väggplatta och skruvas eller limmas upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1802 |
| Bredd | 55 mm |
| Antal Krokar | 2 |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Färg | Gold |
| Material | Mässing |
| Serie | Gold |
| Typ | Handdukskrok |
| Djup | 50 mm |
| Höjd | 55 mm |
| EAN-nr | 7340138769190 |
