Handdukskrok Duschbyggarna Soft C1502 Dubbel
360 kr

Soft C1502 Dubbel
360 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handdukskrok Soft C1502 Dubbel från Duschbyggarna är en stilren krok med dubbla hängare för det moderna badrummet. Kroken har en rund väggplatta och skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Handdukskrok Soft C1502 Dubbel från Duschbyggarna är en stilren krok med dubbla hängare för det moderna badrummet. Kroken har en rund väggplatta och skruvas eller limmas upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1502 |
| Yta | Högblank |
| Bredd | 55 mm |
| Antal Krokar | 2 |
| Montering | Skruv/Lim |
| Färg | Krom |
| Typ | Handdukskrok |
| Material | Mässing |
| Höjd | 55 mm |
| Serie | Soft |
| Djup | 50 mm |
| EAN-nr | 7340138722843 |
