Handdukskrok Gustavsberg Square
Rek. pris 345 kr
fr.222 kr
Se priset!
Välj variant

Square
222 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handdukskrok Square från Gustavsberg är en stilren enkelkrok som är gjord av metall och har en elegant och exklusiv design med raka linjer och rundade hörn. Den kan antingen skruvas eller limmas fast på väggen.
Varumärke
GustavsbergBeskrivning
Handdukskrok Square från Gustavsberg är en stilren enkelkrok som är gjord av metall och har en elegant och exklusiv design med raka linjer och rundade hörn. Den kan antingen skruvas eller limmas fast på väggen.
Recensioner
Lotta ÖVerifierad köpare
för 3 år sedanSnygga och passade till inredningen
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
| Art.Nr. | GB41103904G |
| Yta | Blank, Matt |
| Bredd | 25 mm |
| Antal Krokar | 1 |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Färg | Krom, Mattsvart |
| Garanti | 2 år |
| Material | Metall |
| Serie | Square |
| Typ | Handdukskrok |
| Djup | 40 mm |
| Höjd | 50 mm |
