Handdukskrok Habo Edge Rostfri Borstad
Rek. pris 81 kr/st
Lägsta totalpris 112:-
56 kr/stSe priset!

Edge Rostfri Borstad
2 st / 112 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
HaboBeskrivning
Krok av rostfritt stål. Med en självhäftande infästning.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 100354 |
| Yta | Borstad |
| Bredd | 30 mm |
| Utsprång | 39 mm |
| Antal Krokar | 1 |
| Montering | Självhäftande |
| Färg | Rostfri |
| Serie | Edge |
| Höjd | 50 mm |
| EAN-nr | 7317901003546 |

