Handdukskrok Hafa Add Krom
970 kr

Add Krom
970 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Smart kromad krok från Hafa som placeras på de vertikala rören och gör det möjligt att hänga fler handdukar på torken. Passar till våra handdukstorkar Original, Peak och Go.
Varumärke
HafaBeskrivning
Smart kromad krok från Hafa som placeras på de vertikala rören och gör det möjligt att hänga fler handdukar på torken. Passar till våra handdukstorkar Original, Peak och Go.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
| Art.Nr. | 1509947 |
| Yta | Blank |
| Bredd | 17 mm |
| Färg | Krom |
| Djup | 70 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Add |
| Produkttyp | Handdukstork |
| RSK-nr | 8716593 |
| EAN-nr | 7330027114422 |


