Handdukskrok Hansgrohe AddStoris 41742
Rek. pris 161 kr
fr.109 kr
Se priset!
Välj variant

AddStoris 41742
109 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HansgroheBeskrivning
Krok Hansgrohe AddStoris Enkel är en stilren krok för badrummet.
Hansgrohe AddStoris är en komplett serie badrumsbeslag i flera färger och utföranden för det moderna badrummet.
Övrigt
- Material: metall
- Antal krokar: 1 styck
- Dold fastsättning
- Väggmontage
Övrigt
- Material: metall
- Antal krokar: 1 styck
- Dold fastsättning
- Väggmontage
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hansgrohe |
| Bredd | 16 mm |
| Antal Krokar | 1 |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Borstad Brons, Borstad Svartkrom, Krom, Matt Svart, Matt Vit, Polerad Guld |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 21 mm |
| Material | Metall |
| Serie | AddStoris |
| Produkttyp | Krok |
| Garanti | 5 år |


