Handdukskrok Hansgrohe AddStoris 41742Borstad Brons
Rek. pris 232 kr
163 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Borstad Brons

AddStoris 41742
Borstad Brons
163 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
HansgroheBeskrivning
Krok Hansgrohe AddStoris Enkel är en stilren krok för badrummet.
Hansgrohe AddStoris är en komplett serie badrumsbeslag i flera färger och utföranden för det moderna badrummet.
Övrigt
- Material: metall
- Antal krokar: 1 styck
- Dold fastsättning
- Väggmontage
Övrigt
- Material: metall
- Antal krokar: 1 styck
- Dold fastsättning
- Väggmontage
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hansgrohe |
| Art.Nr. | 41742140 |
| Bredd | 16 mm |
| Antal Krokar | 1 |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Borstad Brons |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 21 mm |
| Garanti | 5 år |
| Material | Metall |
| Serie | AddStoris |
| Typ | Krok |
| EAN-nr | 4059625331934 |



