Handdukskrok Hietakari Melange
375 kr

Melange
375 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handdukskrok Hietakari Melange är en modern krok som ingår i badrumsserien Melange. Melange är en serie som innehåller badrumstillbehör med vågad dubbelfärgad design. Handdukskroken i en färgkombination av glänsande mässing och svart är tillverkad av mässing och rostfritt stål. Monteras med krokar som medföljer.
Varumärke
HietakariBeskrivning
Handdukskrok Hietakari Melange är en modern krok som ingår i badrumsserien Melange. Melange är en serie som innehåller badrumstillbehör med vågad dubbelfärgad design. Handdukskroken i en färgkombination av glänsande mässing och svart är tillverkad av mässing och rostfritt stål. Monteras med krokar som medföljer.
Egenskaper
| Varumärke | Hietakari |
| Art.Nr. | 990-9L-MMMM |
| Yta | Matt |
| Bredd | 47 mm |
| Antal Krokar | 1 |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Svart/Mässing |
| Material | Rostfritt Stål/Mässing |
| Serie | Melange |
| Typ | Handdukskrok |
| Djup | 75 mm |
| Höjd | 47 mm |
| Antal | 1 st/frp |
| EAN-nr | 6418379430306 |
