Handdukskrok Hietakari Tresor
604 kr

Tresor
604 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handdukskrok Hietakari Tresor är en stilren krok som ingår i serien Tresor. Det är en serie som innehåller funktionella och lyxiga badrumstillbehör. Handdukskroken är tillverkad av glänsande mässing. Monteras med skruvar som medföljer.
Varumärke
HietakariBeskrivning
Handdukskrok Hietakari Tresor är en stilren krok som ingår i serien Tresor. Det är en serie som innehåller funktionella och lyxiga badrumstillbehör. Handdukskroken är tillverkad av glänsande mässing. Monteras med skruvar som medföljer.
Egenskaper
| Varumärke | Hietakari |
| Art.Nr. | 904-5L-MMMM |
| Yta | Blank |
| Bredd | 205 mm |
| Antal Krokar | 4 |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Mässing |
| Djup | 35 cm |
| Material | Mässing |
| Antal | 1 st/frp |
| Höjd | 45 cm |
| Bredd | 205 cm |
| Serie | Tresor |
| Typ | Handdukskrok |
| Djup | 35 mm |
| Höjd | 45 mm |
| EAN-nr | 6418379412708 |
