Handdukskrok Macro Design Base 1-krokBorstad
145 kr
100 krSpara 31 %Kampanj
Vald variant
Yta:
Matt
Färg:
Borstad

Base 1-krok
Borstad
100 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Handdukskrok Macro Design Base är en enkel krok som kan fästas i väggen med tejp.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | TBD1KB |
| Yta | Matt |
| Bredd | 45 mm |
| Antal Krokar | 1 |
| Montering | Tejpas |
| Färg | Borstad |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 45 mm |
| Material | Rostfritt sål |
| Serie | Base |
| Typ | Handdukskrok |
| RSK-nr | 8755132 |
| EAN-nr | 7332512224203 |

