Handdukskrok Macro Design Base 3-krok
fr.305 kr
Välj variant

Base 3-krok
305 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Handdukskrok Macro Design Base är en trippelkrok som kan fästas i väggen med tejp.
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Yta | Blank, Matt |
| Bredd | 45 mm |
| Antal Krokar | 3 |
| Montering | Skruvas eller Tejpas |
| Färg | Borstad, Krom, Mattsvart |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 180 mm |
| Material | Rostfritt sål |
| Serie | Base |
| Produkttyp | Handdukskrok |

