Handdukskrok Scandtap Style
fr.232 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Style
232 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handdukskrok Scandtap Style är en enkelkrok som är tillverkad i rostfritt stål med modern design som matchar blandaren och övriga accessoarer. Handdukskroken finns att köpa i olika färger.
Varumärke
ScandtapBeskrivning
Handdukskrok Scandtap Style är en enkelkrok som är tillverkad i rostfritt stål med modern design som matchar blandaren och övriga accessoarer. Handdukskroken finns att köpa i olika färger.
Installationsråd
Installeras med medföljande skruv.
Rengöring
- Rekommenderas att behandla med Stainless Steel Polish efter installation så fingeravtryck, kalk, fett och andra orenheter inte får fäste. Bör göras var tredje månad.
- Undvik att rengöra med material eller rengöringsmedel som har slipande effekt.
Installeras med medföljande skruv.
Rengöring
- Rekommenderas att behandla med Stainless Steel Polish efter installation så fingeravtryck, kalk, fett och andra orenheter inte får fäste. Bör göras var tredje månad.
- Undvik att rengöra med material eller rengöringsmedel som har slipande effekt.
Recensioner
Maria LVerifierad köpare
för 2 månader sedanVi har just nu det snyggaste badrummet med otroligt fina produkter
Egenskaper
| Varumärke | Scandtap |
| Art.Nr. | 15004P |
| Yta | Blank, Borstad, Halvmatt, Matt |
| Bredd | 16 mm |
| Antal Krokar | 1 |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Amber, Black, Classic, Coal, Original, Rust, Sand, Scrap, Shadow |
| Serie | Style |
| Typ | Handdukskrok |
| Djup | 35 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Håltagningsmått | 35 mm |
| Material | Rostfritt stål, Rostfritt Stål |
| Diameter | 16 mm |


