Handdukskrok Smedbo DOT 355
Rek. pris 300 kr
fr.279 kr
Se priset!
Välj variant

DOT 355
279 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handdukskrok Smedbo DOT 355 är en stilren krok i tidlös design. Med sin självhäftande funktion och enkla design så är det bara att fästa den på önskad plats. Den runda formen ger ett minimalistiskt utseende som får den att enkelt smälta in i varje badrum.
Varumärke
SmedboBeskrivning
Handdukskrok Smedbo DOT 355 är en stilren krok i tidlös design. Med sin självhäftande funktion och enkla design så är det bara att fästa den på önskad plats. Den runda formen ger ett minimalistiskt utseende som får den att enkelt smälta in i varje badrum.
Minimalistisk design med rund bakplatta
Kroken ingår i vår badrumsserie DOT som är en självhäftande serie. Smidig montering med 3M tejp och du slipper använda verktyg och oroa dig för att göra avtryck på väggen.
Egenskaper
- Material: Rostfritt stål, zink
- Diameter: 45 mm
- Självhäftande
- 10 års garanti
- Monteras med 3M tejp som ingår
Kroken ingår i vår badrumsserie DOT som är en självhäftande serie. Smidig montering med 3M tejp och du slipper använda verktyg och oroa dig för att göra avtryck på väggen.
Egenskaper
- Material: Rostfritt stål, zink
- Diameter: 45 mm
- Självhäftande
- 10 års garanti
- Monteras med 3M tejp som ingår
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | TB355S |
| Yta | Matt, Polerad |
| Bredd | 45 mm |
| Montering | Självhäftande |
| Färg | Krom, Mattsvart |
| Garanti | 10 år |
| Material | Rostfritt Stål |
| Serie | DOT |
| Typ | Handdukskrok |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 45 mm |
| Vikt | 0,077 kg |
