Handdukskrok Svedbergs A02
fr.260 kr
Välj variant

A02
260 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handdukskrok Svedbergs A02 dubbelkrok i Svedbergs designserie A. Kroken är självhäftande och lätt att montera. Handdukskroken går endast att monteras på kakel.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Handdukskrok Svedbergs A02 dubbelkrok i Svedbergs designserie A. Kroken är självhäftande och lätt att montera. Handdukskroken går endast att monteras på kakel.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Yta | Blank, Matt |
| Antal Krokar | 2 |
| Längd | 45 mm |
| Montering | Självhäftande |
| Färg | Krom, Mattsvart |
| Djup | 29 mm |
| Höjd | 90 mm |
| Serie | Designserie A |
| Typ | Krok |



