Handdukskrok Svedbergs A04 4-KrokKrom
390 kr
312 krSpara 20 %Kampanjtom 30/4
Vald variant
Färg:
Krom

A04 4-Krok
Krom
312 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handdukshängare i rakare form med fyra krokar. Finns i flera färger. Utrustad med dubbelhäftande tejp 3M. Handdukshängaren går endast att montera på kakel.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Handdukshängare i rakare form med fyra krokar. Finns i flera färger. Utrustad med dubbelhäftande tejp 3M. Handdukshängaren går endast att montera på kakel.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | A04-K |
| Bredd | 180 mm |
| Antal Krokar | 4 |
| Montering | Tejpas |
| Färg | Krom |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 45 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | A04 |
| EAN-nr | 7323100116826 |



