Handdukskrok Svedbergs O01 Krom
180 kr

O01 Krom
180 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Kromad enkelkrok i Svedbergs designserie O. Självhäftande och lätt att montera.
Recensioner
DanielVerifierad köpare
för 6 år sedanSnygga och enkla att sätta upp. Verkar sitta fast bra också.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | O01-K |
| Yta | Blank |
| Antal Krokar | 1 |
| Längd | 49 mm |
| Färg | Krom |
| Djup | 31 mm |
| Höjd | 31 mm |
| Serie | Designserie O |
| RSK-nr | 8963897 |
| EAN-nr | 7323100050731 |




