Handdukskrok Theofils Dijon 3-KrokMatt Svart
265 kr
Se priset!
Vald variant
Yta:
Matt
Färg:
Matt Svart
limkitLimkit Theofils Universal Mini Inkl. Rengöringskit
89 kr
Dijon 3-Krok
Matt Svart
265 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handdukskrok Theofils Dijon är en stilren krok med rundade former som kommer i olika utföranden och färger. Komplettera med fler badrumsdetaljer från serien Dijon som innehåller ett flertal andra produkter.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Handdukskrok Theofils Dijon är en stilren krok med rundade former som kommer i olika utföranden och färger. Komplettera med fler badrumsdetaljer från serien Dijon som innehåller ett flertal andra produkter.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 17000076 |
| Yta | Matt |
| Bredd | 225 mm |
| Antal Krokar | 3 |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Färg | Matt Svart |
| Djup | 40 mm |
| Höjd | 40 mm |
| Material | Metall |
| Serie | Dijon |
| Typ | Krok |
| EAN-nr | 7332466052945 |
