Handdukskrok Theofils Tours 1-KrokMatt Svart
Rek. pris 89 kr
79 kr
69 krSänkt pris!
Vald variant
Färg:
Matt Svart

Tours 1-Krok
Matt Svart
69 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handdukskrok Theofils Tours är en krok med mjuka former som kommer i flertal olika utföranden och färger. Komplettera med fler badrumsdetaljer från serien Tours som innehåller ett flertal andra produkter. Monteras med självhäftande tejp (3M – sitter förmonterad på produkterna).
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Handdukskrok Theofils Tours är en krok med mjuka former som kommer i flertal olika utföranden och färger. Komplettera med fler badrumsdetaljer från serien Tours som innehåller ett flertal andra produkter. Monteras med självhäftande tejp (3M – sitter förmonterad på produkterna).
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 17000055 |
| Yta | Matt |
| Bredd | 52 mm |
| Antal Krokar | 1 |
| Montering | Tejpas |
| Färg | Matt Svart |
| Höjd | 52 mm |
| Djup | 31 mm |
| Typ | Krok |
| Material | Metall |
| Serie | Tours |
| EAN-nr | 7332466052341 |
