Handdukskrok Zack Scala BlankEnkel
699 kr
Vald variant
Utförande:
Enkel

Scala Blank
Enkel
699 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
ZackBeskrivning
Handdukskrok Scala blank i stål är en snygg rund krok med dold infästning.
Varumärket Zack fokuserar på modern design och högkvalitativt material i rostfritt stål som passar i alla möjliga badrumsmiljöer. Zacks tidlösa produkter blir pricken över i:et i ditt badrum!
Egenskaper
| Varumärke | Zack |
| Art.Nr. | 840062 |
| Bredd | 60 mm |
| Utförande | Enkel |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Färg | Rostfri |
| Djup | 48 mm |
| Serie | Scala |
| Höjd | 60 mm |
| EAN-nr | 4034398400629 |




