Krok Bosign Invisible Collection med Dolt Sugproppsfäste
95 kr

Invisible Collection med Dolt Sugproppsfäste
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Enkel krok Bosign Round med dolt sugproppsfäste är i kromat rostfritt stål och sitter stadigt med ett snyggt dolt sugproppsfäste.
Varumärke
BosignBeskrivning
Enkel krok Bosign Round med dolt sugproppsfäste är i kromat rostfritt stål och sitter stadigt med ett snyggt dolt sugproppsfäste.
Kroken fästes antigen med de medföljande sugproppar eller skruvarna. Använd sugproppsfästet om du vill undvika fula borrhål och ha möjlighet att flytta kroken för en senare fast montering. Fästes kroken med sugpropp kan den monteras mot släta ytor såsom blankt kakel, glas, metall etc.
Skapa en enhetlig stil och matcha med övriga produkter ur serien Invisible.
Skapa en enhetlig stil och matcha med övriga produkter ur serien Invisible.
Egenskaper
| Varumärke | Bosign |
| Art.Nr. | 291402 |
| Yta | Högblank |
| Bredd | 30 mm |
| Montering | Sugpropp |
| Färg | Polerat Stål |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Invisible Collection |
| Djup | 30 mm |
| Diameter | 53 mm |
| EAN-nr | 7394142914022 |
