Krok Millers 1708 Vit
108 kr/frp
Se priset!

Krok Millers 1708 Vit
108 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Krok Millers 1708 Vit är en praktisk 2-krok.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC010552
- ETIM-klasskod: EC010552
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Art.Nr. | 400264867 |
| Bredd | 77 mm |
| Utsprång | 35 mm |
| Färg | Vit |
| Ytbehandling | Lackerad |
| Höjd | 45 mm |
| Material | Aluminium |
| Antal | 2 st/frp |
| Typ | Krok |
| EAN-nr | 7311662271800 |

