Kroklist Duschbyggarna Soft C1503
850 kr
638 krSpara 25 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Kroklist Soft C1503 från Duschbyggarna är en stilren kroklist med fem hängare. Listen har en elegant rundad form.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Kroklist Soft C1503 från Duschbyggarna är en stilren kroklist med fem hängare. Listen har en elegant rundad form.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1503 |
| Yta | Högblank |
| Bredd | 415 mm |
| Antal Krokar | 5 |
| Montering | Skruv/Lim |
| Färg | Krom |
| Material | Mässing |
| Serie | Soft |
| Typ | Kroklist |
| Djup | 70 mm |
| Höjd | 55 mm |
| EAN-nr | 7340138722850 |
