Krokrad Alterna Knox 4 Krokar
fr.549 kr
Välj variant

Knox 4 Krokar
549 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Väggmonterad krokrad i snygg och avskalad design. Finns att välja mellan borrmontage och limmontage.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Väggmonterad krokrad i snygg och avskalad design. Finns att välja mellan borrmontage och limmontage.
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Bredd | 315 mm |
| Antal Krokar | 4 |
| Montering | Limmas, Skruvas |
| Färg | Blankpolerat Rostfritt Stål, Matt Rostfri, Matt Svart, Matt Vit |
| Material | Zink |
| Höjd | 30 mm |
| Serie | Knox |
| Djup | 65 mm |
| Typ | Badrumstillbehör, Krokrad |
