Badborste Spirella Bamboo
312 kr
Se priset!

Bamboo
312 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
SpirellaBeskrivning
Badborste i bamboo med långt handtag och hård naturborst, 40,5 cm.
Egenskaper
| Varumärke | Spirella |
| Art.Nr. | 145875 |
| Bredd | 30 mm |
| Längd | 105 mm |
| Färg | Natur |
| Typ | Badborste |
| Tjocklek | 405 mm |
| EAN-nr | 3700703973836 |


