Glas Grohe
Rek. pris 963 kr
486 kr
481 krSänkt pris!

Glas Grohe
481 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Glas Grohe är glaset som du använder för att förvara exempelvis dina tandborstar och sedan fästa den i Grohe hållare. Tillbehören är moderna och tidlösa, med tilltalande design som blir ett snyggt komplement till de flesta badrum.
Varumärke
GroheBeskrivning
Glas Grohe är glaset som du använder för att förvara exempelvis dina tandborstar och sedan fästa den i Grohe hållare. Tillbehören är moderna och tidlösa, med tilltalande design som blir ett snyggt komplement till de flesta badrum.
Egenskaper
| Varumärke | Grohe |
| Art.Nr. | 40254000 |
| Bredd | 80 mm |
| Typ | Glas |
| Färg | Transparent |
| Material | Glas |
| Garanti | 1 år |
| Djup | 120 mm |
| Höjd | 80 mm |
| RSK-nr | 8377543 |
| EAN-nr | 4005176211065 |








