Hållare för Hårfön Smedbo Home
Rek. pris 580 kr
fr.469 kr
Se priset!
Välj variant

Home
469 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SmedboBeskrivning
Hållare för hårfön och plattång i polerad krom med dold fastsättning.
Kan även limmas vid montering. Finns att köpa i färgerna krom och mattkrom.
10 års garanti
Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
10 års garanti Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | HK3231S |
| Yta | Högblank, Matt |
| Bredd | 129 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Färg | Krom, Mattkrom |
| Serie | Home |
| Typ | Hållare |
| Djup | 71 mm |
| Höjd | 48 mm |
| Material | Mattborstad krom, Polerad krom |


