Hållare för Hårfön Smedbo HomeKrom
Rek. pris 580 kr
440 kr
Se priset!
Vald variant
Yta:
Högblank

Home
Krom
440 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
SmedboBeskrivning
Hållare för hårfön och plattång i polerad krom med dold fastsättning.
Kan även limmas vid montering. Finns att köpa i färgerna krom och mattkrom.
10 års garanti
Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
10 års garanti Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | HK3231 |
| Yta | Högblank |
| Bredd | 129 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Färg | Krom |
| Material | Polerad krom |
| Djup | 71 mm |
| Höjd | 48 mm |
| Serie | Home |
| Typ | Hållare |
| EAN-nr | 7391447081565 |



