Pad Spirella Sisal Skrubb
Rek. pris 103 kr
90 kr
Se priset!

Sisal Skrubb
90 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Skrubb pad i sisal som ger en mild massage och djuprengöring av hela kroppen. Kan användas både till torr- och våtskrubbning för att stimulera blodcirkulationen och avlägsna döda hudceller. Skölj ur och låt lufttorka efter användning.
Varumärke
SpirellaBeskrivning
Skrubb pad i sisal som ger en mild massage och djuprengöring av hela kroppen. Kan användas både till torr- och våtskrubbning för att stimulera blodcirkulationen och avlägsna döda hudceller. Skölj ur och låt lufttorka efter användning.
Egenskaper
| Varumärke | Spirella |
| Art.Nr. | 145856 |
| Bredd | 7 mm |
| Längd | 130 mm |
| Färg | Natur |
| Typ | Skrubbpad |
| Tjocklek | 172 mm |
| EAN-nr | 3700703973645 |

