Påsar Smedbo F971 till Pedalhink 3-6 Liter
Rek. pris 90 kr
85 kr
Se priset!

F971 till Pedalhink 3-6 Liter
85 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SmedboBeskrivning
Påsar till pedalhink. 3-6 liter. 40 st i en rulle.
10 års garanti Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Recensioner
Lasse KVerifierad köpare
för 2 veckor sedanHar inte provat några andra, men dessa är väldigt bra i vår pedalhink
+ Passar bra
- Kommer inte på något
HåkanVerifierad köpare
för 2 månader sedanJust sådana jag behöver
+ PERFEKTA
- INGET
Anette JVerifierad köpare
för 6 år sedanToppen med påsar som passar papperskorgen och det ser snyggt ut i badrummet
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | F971 |
| Bredd | 280 mm |
| Montering | Fristående |
| Färg | Vit |
| Djup | 40 mm |
| Höjd | 280 mm |
| Material | PVC |
| Serie | Outline Lite |
| Produkttyp | Pedalhinkspåse |
| Vikt | 0,175 kg |
| EAN-nr | 7391447075205 |



