Underlägg Blomus Sono
Rek. pris 299 kr
fr.239 kr
Se priset!
Välj variant

Sono
239 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Sono från Blomus i keramik är en stilren bricka som kan användas för en tvåldispenser och tandborstmugg eller som förvaringsutrymme för andra hygienartiklar.
Varumärke
blomusBeskrivning
Sono från Blomus i keramik är en stilren bricka som kan användas för en tvåldispenser och tandborstmugg eller som förvaringsutrymme för andra hygienartiklar.
Egenskaper
| Varumärke | blomus |
| Bredd | 10 mm |
| Längd | 190 mm |
| Färg | Magnet, Microchip, Moonbeam, Satellite |
| Produkttyp | Underlägg |
| Material | Keramik |
| Serie | Sono |
| Höjd | 25 mm |
