Underlägg Blomus SonoSatellite
Rek. pris 299 kr
225 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Satellite

Sono
Satellite
225 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Sono från Blomus i keramik är en stilren bricka som kan användas för en tvåldispenser och tandborstmugg eller som förvaringsutrymme för andra hygienartiklar.
Varumärke
blomusBeskrivning
Sono från Blomus i keramik är en stilren bricka som kan användas för en tvåldispenser och tandborstmugg eller som förvaringsutrymme för andra hygienartiklar.
Egenskaper
| Varumärke | blomus |
| Art.Nr. | 69050 |
| Bredd | 10 mm |
| Längd | 190 mm |
| Färg | Satellite |
| Höjd | 25 mm |
| Material | Keramik |
| Serie | Sono |
| Typ | Underlägg |
| EAN-nr | 4008832690501 |
