Bordsspegel Habo CoralKrom
Rek. pris 213 kr
170 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Krom

Coral
Krom
170 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dubbelsidig roterbar spegel med bordsstativ i stilfull design. Ena sidan av spegeln har en bildförstoring på 3x och passar utmärkt vid exempelvis sminkning eller rakning. Tyngd i botten för extra stabilitet. Höjd 350 mm, spegeldiameter 160 mm.
Varumärke
HaboBeskrivning
Dubbelsidig roterbar spegel med bordsstativ i stilfull design. Ena sidan av spegeln har en bildförstoring på 3x och passar utmärkt vid exempelvis sminkning eller rakning. Tyngd i botten för extra stabilitet. Höjd 350 mm, spegeldiameter 160 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 30093 |
| Bredd | 160 mm |
| Färg | Krom |
| Diameter | 160 mm |
| Höjd | 350 mm |
| Belysning | Nej |
| Serie | Coral |
| Typ | Sminkspegel |
| EAN-nr | 7317900300936 |

