Sminkspegel Beurer BS 59
599 kr
Se priset!

BS 59
599 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Sminkspegel Beurer BS 59 är en väggmonterad spegel med normalt spegelglas på ena sidan och 5 gångers förstoring på andra. Speglen kan tas av väggarmen och har ett praktiskt bordsstativ så att du t.ex. kan ta med den på semestern. Sminkspegeln har 8 starka LED-punkter och den drivs av batteri.
Varumärke
BeurerBeskrivning
Sminkspegel Beurer BS 59 är en väggmonterad spegel med normalt spegelglas på ena sidan och 5 gångers förstoring på andra. Speglen kan tas av väggarmen och har ett praktiskt bordsstativ så att du t.ex. kan ta med den på semestern. Sminkspegeln har 8 starka LED-punkter och den drivs av batteri.
Övrigt
- 2-i-1 Sminkspegel
- Svängbar spegel
- Normal och 5x förstoring
- LED-belysning
- Högkvalitativ kromfinish
- Spegelns diameter 11 cm
- Möjlighet till enkel väggmontering, skruvar ingår
- 4xAAA-batterier ingår
- 2-i-1 Sminkspegel
- Svängbar spegel
- Normal och 5x förstoring
- LED-belysning
- Högkvalitativ kromfinish
- Spegelns diameter 11 cm
- Möjlighet till enkel väggmontering, skruvar ingår
- 4xAAA-batterier ingår
Egenskaper
| Varumärke | Beurer |
| Art.Nr. | B-58410 |
| Bredd | 180 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Krom |
| Djup | 415 mm |
| Diameter | 110 mm |
| Höjd | 280 mm |
| Belysning | Ja |
| Tillverkarens Art.Nr. | BEU58410 |
| Produkttyp | Sminkspegel |
| EAN-nr | 4211125584108 |
