Sminkspegel Smedbo med Förstoring F438
fr.1 065 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

med Förstoring F438
1 065 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Snygg och praktisk sminkspegel ifrån SMedbo. Ytan ger spegeln en lyxig känsla och blir en tidlös inredningsdetalj i badrummet. Spegeln har två spegelsidor, en med vanlig spegelbild och den andra sidan som ger dig förstoring. Även en svängbar arm som hjälper dig att se i de flesta vinklar.
Varumärke
SmedboBeskrivning
Snygg och praktisk sminkspegel ifrån SMedbo. Ytan ger spegeln en lyxig känsla och blir en tidlös inredningsdetalj i badrummet. Spegeln har två spegelsidor, en med vanlig spegelbild och den andra sidan som ger dig förstoring. Även en svängbar arm som hjälper dig att se i de flesta vinklar.
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Bredd | 340 mm |
| Diameter | 200 mm |
| Längd | 340 mm |
| Belysning | Nej |
| Typ | Sminkspegel |
| Montering | Skruvas |
| Utförande | 5 ggr förstoring |
| Material | Massiv Mässing |
| Serie | Outline |
| Yta | Blank |
| Djup | 100 mm |
| Höjd | 200 mm |
| Vikt | 1,204 kg |
| Färg | Krom, Svart |
| Tillverkarens Art.Nr. | FK438 |
| Antal | 1 st/frp |
