Dispenser Katrin för Pappershandduk PlastVit
1 594 kr
Vald variant
Färg:
Vit

för Pappershandduk Plast
Vit
1 594 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Dispenser Katrin för Pappershandduk Plast är en handdukslösning för vikta pappershanddukar. Det är en hygienisk lösning där besökaren enbart vidrör det ark som ska användas. Finns i färgerna Vit och Svart.
Varumärke
KatrinBeskrivning
Dispenser Katrin för Pappershandduk Plast är en handdukslösning för vikta pappershanddukar. Det är en hygienisk lösning där besökaren enbart vidrör det ark som ska användas. Finns i färgerna Vit och Svart.
Produktinformation
- Återvunnen plast i dispensern
- Transparant bakstycke för enklare monteringLätt att kontrollera pappersnivån, tack vare transparanta sidopaneler
- Stöd som håller pappret på plats och underlättar påfyllning
- Material, ABS (Acrylonitrile butadiene styrene), PC (Polycarbonate), POM (Polyoxymethylene)
- Passar samtliga Katrins pappersvikningar
- Återvunnen plast i dispensern
- Transparant bakstycke för enklare monteringLätt att kontrollera pappersnivån, tack vare transparanta sidopaneler
- Stöd som håller pappret på plats och underlättar påfyllning
- Material, ABS (Acrylonitrile butadiene styrene), PC (Polycarbonate), POM (Polyoxymethylene)
- Passar samtliga Katrins pappersvikningar
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Katrin |
| Art.Nr. | 77410 |
| Bredd | 301 mm |
| Färg | Vit |
| Tillverkarens Art.Nr. | 77410 |
| Djup | 142 mm |
| Höjd | 445 mm |
| Vikt | 1,55 kg |
| Material | Plast |
| Storlek | M |
| Typ | Dispenser |
| EAN-nr | 6414301077410 |





