Papperskorg Brabantia Bo 12 LMatt Stål
895 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Matt Stål

Bo 12 L
Matt Stål
895 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Brabantias Avfallshink Bo 12 liter är en praktisk hink. Det unika locket lyfter sig enkelt från vänster, höger och på framsidan på avfallshinken. Så du behöver inte längre vrida armen för att lägga in något.
Varumärke
BrabantiaBeskrivning
Brabantias Avfallshink Bo 12 liter är en praktisk hink. Det unika locket lyfter sig enkelt från vänster, höger och på framsidan på avfallshinken. Så du behöver inte längre vrida armen för att lägga in något.
Ett annat plus: handtaget för enkel flyttning och tömning. Den här avfallshinken passar bra i alla rum tack vare sin storlek och design.Avfallshinken är tillverkad av 54 % återvunnet material och 98 % återvinningsbart efter användning.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Brabantia |
| Art.Nr. | 230486 |
| Bredd | 295 mm |
| Färg | Matt Stål |
| Volym | 12 l |
| Djup | 230 mm |
| Djup | 230 cm |
| Höjd | 375 mm |
| Vikt | 1,83 kg |
| Bredd | 295 cm |
| Material | Stål, Plast |
| Serie | Bo |
| Produkttyp | Avfallshink |
| EAN-nr | 8710755230486 |





