Papperskorg Brabantia Bo Hög 12 LMatt Svart
Rek. pris 769 kr
749 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Matt Svart

Bo Hög 12 L
Matt Svart
749 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Brabantia Bo avfallshink Hög, 12 liter är en skönhet på fyra eleganta ben. Det unika locket öppnas enkelt från vänster, höger och framsidan av soptunnan. Nu slipper du vrida armen för att stoppa i något.
Varumärke
BrabantiaBeskrivning
Brabantia Bo avfallshink Hög, 12 liter är en skönhet på fyra eleganta ben. Det unika locket öppnas enkelt från vänster, höger och framsidan av soptunnan. Nu slipper du vrida armen för att stoppa i något.
Ett annat plus: handtaget för en enkel flytt och tömning. Tack vare sin storlek och design passar denna soptunna perfekt i alla rum.
Avfallshinken är tillverkad av 54 % återvunnet material och 98 % återvinningsbart efter användning.
Avfallshinken är tillverkad av 54 % återvunnet material och 98 % återvinningsbart efter användning.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Brabantia |
| Art.Nr. | 227226 |
| Bredd | 295 mm |
| Färg | Matt Svart |
| Volym | 12 l |
| Djup | 230 mm |
| Djup | 230 cm |
| Höjd | 455 mm |
| Vikt | 1,88 kg |
| Bredd | 295 cm |
| Material | Stål, Plast |
| Serie | Bo |
| Produkttyp | Avfallshink |
| EAN-nr | 8710755227226 |






