Papperskorg Brabantia Bo Hög 12 LMatt Stål
959 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Matt Stål

Bo Hög 12 L
Matt Stål
959 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Brabantia Bo avfallshink Hög, 12 liter är en skönhet på fyra eleganta ben. Det unika locket öppnas enkelt från vänster, höger och framsidan av soptunnan. Nu slipper du vrida armen för att stoppa i något.
Varumärke
BrabantiaBeskrivning
Brabantia Bo avfallshink Hög, 12 liter är en skönhet på fyra eleganta ben. Det unika locket öppnas enkelt från vänster, höger och framsidan av soptunnan. Nu slipper du vrida armen för att stoppa i något.
Ett annat plus: handtaget för en enkel flytt och tömning. Tack vare sin storlek och design passar denna soptunna perfekt i alla rum.
Avfallshinken är tillverkad av 54 % återvunnet material och 98 % återvinningsbart efter användning.
Avfallshinken är tillverkad av 54 % återvunnet material och 98 % återvinningsbart efter användning.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Brabantia |
| Art.Nr. | 227264 |
| Bredd | 295 mm |
| Färg | Matt Stål |
| Volym | 12 l |
| Djup | 230 mm |
| Höjd | 455 mm |
| Vikt | 1,88 kg |
| Material | Stål, Plast |
| Serie | Bo |
| Produkttyp | Avfallshink |
| EAN-nr | 8710755227264 |





